Ресторація «Штехенберг» у Вінниці

Ресторація «Штехенберг» у Вінниці

1 based on 2 reviews
1 min read

Ресторація «Штехенберг» у Вінниці – це місце, де кожен гість знаходить для себе щось особливе. Знаходиться заклад в старовинному будинку 19 століття з літньою терасою. Особливістю закладу є гриль-піч, привезена з Іспанії, що робить кожну страву унікальною. Класичний і елегантний інтер’єр створює атмосферу затишку та комфорту, яка підходить для зустрічей і романтичних обідів. Кожен гість закладу зможе насолодитися стравами світової кухні, широким вибором національних і міжнародних вин, і комфортною атмосферою. В меню представлені страви з риби, такі як форшмак, фарширована риба, гріль з риби, а також мʼясні: соковиті стейки і шашлики, бургери, гуляш, шурпа і багато іншого. Шеф-кухарі готують страви з якісних продуктів і свіжих інгредієнтів. Ввічливий персонал Штехенбергу готовий допомогти обрати блюдо за смаком і зробити відвідування ресторану особливим для кожного гостя. В ресторані є банкетні зали для святкування та відпочинку у великих компаніях. Відгуки про Штехенберег вказують про любов місцевих жителів і туристів до цієї реставрації. 

1 based on 2 reviews

2 коментарі

  1. Обіцяв адміністратору написати відгук про Штехенберг, тому пишу. Вибір страв в меню не широкий. Замовив бульйон на обід, він був ніякий, без солі, з малесеньким шматком мʼяса. Не сподобався. Також замовляв хамон іберіка, смакові якості не вразили, хоча офіціант дуже хвалив саме цей іспанський хамон. Салат від Штехенберга з карамелізованими овочами був смачний, сподобався. Ціни в закладі середні. В загальному інтерʼєр закладу був затишний, але їжа не відповідає статусу ресторану. Негативний відгук для ресторації Штехенберг.

  2. Ресторацію Штехенберг обрав для святкування дня народження. Є банкетні зали, в яких комфортно помістились всі мої гості. По меню замовляв закуски, салати і стейки. В форшмаку були маленькі кісточки, що справило неприємне враження і зіпсувало страву, на прохання замінити, офіціант вибачився і замінив блюдо. Салати були смачні, всім сподобались, а от мʼясо на жаль в Штехенбергу готувати не вміють. Стейки були або смажені або сируваті, хоча замовляв середню прожарку. Офіціанти були уважні і старались зробити свято краще на фоні зіпсованого настрою через страви. Я залишився незадоволений від банкету, тому залишаю ресторації Штехенберг негативний відгук.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.