Медичний центр “ОМЕГА-КИЇВ”

Медичний центр “ОМЕГА-КИЇВ”

4.5 based on 4 reviews
1 min read

Медичний центр “ОМЕГА-КИЇВ” – це сучасний заклад, який пропонує послуги в різних галузях медицини. В центрі працюють досвідчені лікарі, спеціалізуються в різних областях, включаючи акушерство і гінекологію, урологію, сексопатологію, ендокринологію та інші. Медичний центр має різні спеціалізовані відділення, де надають послуги з терапевтичного напрямку, зокрема, працює відділення загальної практики-сімейної медицини, терапії, фізіотерапії, кардіології та неврології. У рентгено-діагностичному відділенні є кабінет магнітно-резонансної томографії і кабінет рентгенівської комп’ютерної томографії для точної діагностики та лікування. Крім того, у центрі функціонує масажний кабінет, який сприяє покращенню самопочуття пацієнтів. Знижки на лабораторні дослідження, які надає медичний центр omegamc.ua, сприяють підвищенню доступності процедур та стимулюють пацієнтів приділяти більше уваги своєму здоров’ю. Медичний персонал надає консультації та допомогу пацієнтам, що сприяє створенню позитивних відгуків і задоволеності клієнтів від отриманих медичних послуг.

4.5 based on 4 reviews

4 коментарі

  1. В медицинском центре Омега-Киев мне было проведено МРТ обследование. МРТ помогло врачам следить за моим состоянием после операции и подкорректировать лечение и востановление. Отзыв о медицинском центре “Омега-Киев” хороший.

  2. Я обращался в медицинский центр “Омега-Киев”для прохождения УЗ-исследований. Результат пришлось ожидать, что не очень понравилось, но описание было в четком формате, что позволило провести правильную диагностику и начать лечение. Я рекомендую эту лабораторию, отзыв о центре положительный.

  3. Врач-кардиолог из центра “Омега-Киев” действительно помог мне справиться с моим давлением. Подобрал хорошие таблетки, немного дороговато. Результатом лечения и вниманием к моему здоровью доволен, хочется оставить удовлетворительный отзыв о центре.

  4. После операции я обратился в центр “Омега-Киев” для проведения обследования КТ. Это было важным этапом в моем лечении, что дало врачам возможность оценить результаты операции. Процедура была проведена на хорошем уровне и результаты предоставили в течении 2 дней. Отзыв о медицинском центре “Омега-Киев” положительный.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.