Lush – магазин косметики ручної роботи

Lush – магазин косметики ручної роботи

4 based on 2 reviews
1 min read

Lush – це бренд, який спеціалізується на виробництві та продажу косметики та засобів для тіла ручної роботи. Магазин Lush відзначається яскравими ароматами, екологічною орієнтованістю та позитивними відгуками клієнтів. При вході в магазин одразу відчувається запах свіжих та природних інгредієнтів, які використовуються у виробах. Асортимент продукції включає мило, шампуні, гелі для душу, масла для тіла та багато інших косметичних засобів, кожен з яких виготовлений вручну. Дерев’яні столи з експозицією продукції дозволяють клієнтам детально оглянути товари. Співробітники надають консультації та розповідають про склад, корисні властивості та відгуки покупців про продукцію Лаш. 

4 based on 2 reviews

2 коментарі

  1. Чудовий шампунь-скраб океан. Використовую його 2-3 рази на тиждень, не сушить шкіру голови, гарно піниться і очищає волосся. Натуральний склад і класний запах. Однозначно якісний відгук і щира рекомендація.

  2. Після відгуку подруги вирішила придбати і собі скраб для тіла “полуничний санта” від Лаш. Ніжна текстура скрабу делікатно очищає і робить шкіру м’якою та шовковистою, при цьому не подразнюючи її. Рекомендую магазин косметики Лаш.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.