Ювелірний інтернет магазин Guzema

Ювелірний інтернет магазин Guzema

4.5 based on 2 reviews
1 min read

Guzema – це український бренд ювелірних виробів ручної роботи, заснований у 2016 році дизайнеркою прикрас Валерією Гуземою. Компанія пропонує вироби з дорогоцінних матеріалів, такі як каблучки, кольє і чокери, сережки, браслети та брошки. 

Асортимент включає як класичні, так і сучасні дизайни прикрас з золота, срібла і дорогоцінних каменів. Гузема також надає послуги по виготовленню індивідуальних замовлень, що включає створення дизайну і втілення в життя побажань клієнта, а також ремонту та чистці прикрас. У компанії є послуга гравіювання на ювелірних виробах, які можна обрати з переліку або замовити унікальний напис на браслетах, каблучках і кольє. Майстри Guzema обробляють кожну деталь вручну, тому прикраси виражають індивідуальний смак та стиль для клієнтів. Колекції ювелірної компанії створені з особливою любовʼю і більшість з них, надихаючись українськими традиціями і культурою. Бренд став популярний не тільки в Україні, а і за її межами, а відгуки про Guzema свідчать, що про їхню високу якість, індивідуальність і стиль. 

4.5 based on 2 reviews

2 коментарі

  1. Доброго дня. Чоловік подарував мені на день святого Валентина каблучку-трансформер з серцем з нової колекції ювелірної компанії Гузема. Дизайн каблучки сподобався, розмір можна коригувати самостійно так як це трансформер. Каблучка йшла в стриманій сірій велюровій коробочці з стрічкою. Виріб мені дуже сподобався, але через ненадійність кріплення я загубила каблучку через тиждень, через що була дуже розчарована. Звернувшись до представника бренду мені відповіли, що ніякої гарантії на такі випадки не дають і нічим допомогти в даній ситуації не можуть, і дизайн каблучки щоб запобігти таким випадкам в майбутньому змінювати не будуть. Тому залишаю свій негативний відгук про Гузема через ненадійність кріплення виробу, що призводить до швидкої втрати каблучки.

  2. Купувала в магазині бренду ювелірний виріб, а саме сережки на подарунок і хотіла поділитись своїм відгуком про Гузему. Сам бутік оформлений в класичному стилі, прикраси представлені на індивідуальних підставках. Консультанти вразили своєю компетентністю і допомогли обрати самий оптимальний варіант для подарунку. Це були сережки з класичною колекції з діамантами. Якість відмінна, для діамантів був сертифікат, що було для мене дуже важливо. Дякую за вашу унікальність і вироби з якісних матеріалів. Можу сміливо рекомендувати бренд Гузема.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.