Доставка Pronto Pizza & Sushi Pro

Доставка Pronto Pizza & Sushi Pro

2.3 based on 3 reviews
1 min read

Доставка Pronto Pizza & Sushi Pro – це сервіс доставки піци та суші у Вінниці, зручне рішення для тих, хто любить смачно поїсти та цінує свій час. Меню включає більше 20 видів піци різного діаметру і наповнення, від класичних до авторських, для любителів м’ясної начинки, і овочеві для вегетаріанців. Також в меню представлена японська кухня, у вигляді суш і ролів. Оформити замовлення можна через сайт або по номеру телефону, також на сайті клієнти можуть обрати бажану піцу та суші, вказавши адресу та орієнтовний час доставки,оплата можлива або карткою онлайн або курьеру при доставці. Пронто піца і суші про пропонує акції та знижки, що дозволяє клієнтам заощаджувати і бути постійно в курсі новинок, а кур’єри можуть доставляти різні замовлення у найкоротший термін в будь-який район міста. Смачна кухня і доставка до дверей створюють задовільні відгуки про Pronto Pizza & Sushi Pro.

2.3 based on 3 reviews

3 коментарі

  1. Сьогодні вперше вирішили замовити піцу Карбонара і гарячий рол темпура сальмон. По-перше, доставка була затримана, і це викликало незручності. Я розумію, що можуть виникати непередбачені обставини, але затримка була більше ніж на годину. По-друге, коли їжа все-таки була доставлена, вона була теплою, але не гарячою, як я очікував. Це стосується як піци, так і суші. Смак також виявився не таким, як я сподівався. Піца була пересоленою, а суші – по зовнішньому вигляду відрізнялись від фото на сайті. По-третє, обслуговування залишило бажати кращого. Загалом, в даному випадку мій відгук про доставку їжі був негативний.

  2. Замовляли на вихідних їжі, почну з того, що доставка була з значною затримкою, що вже спричинило невдоволення. Коли їжа надійшла, вона була вже холодною, що суттєво вплинуло на її смак та якість. Суші, які я отримав, мали відчуття, ніби вони були приготовані заздалегідь і деякий час знаходилися в холодильнику. Рис був застиглий, а риби було дуже мало. Щодо піци, вона була холодною, та тісто виявилося жорстким і неприємним на смак. Начинка була не такою, яку я очікував і як на фото, і взагалі не виправдала своїх смакових якостей. Служба підтримки клієнтів, з якою я спробував зв’язатися, виявилася неефективною та малопрофесійною, тому мій відгук про доставку від Pronto Pizza & Sushi Pro на жаль, залишився негативним.

  3. Мій відгук про сервіс доставки пронто піца і суші в цілому нейтральний. Замовлення оформив досить просто через сайт, що було зручно і швидко. Доставка затрималась на 30 хвилин, про що мене не попередили завчасно, але піца була ще теплою. Оплата була готівкою кур’єру при отриманні, також можна було сплатити картою на сайті. Ціни були доступними, середніми в нашому місті. Але як би було більше акційних пропозицій, то це було б більш зручно для всіх клієнтів. Щодо смакових якостей, то піца була середньої якості, не вразила своїм смаком. В загальному, сервіс виконав свою основну функцію – доставка піци.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.